fbpx

dezinfekce vzduchu OZONOS

Konečně čistý vzduch bez virů, bakterií, plísní, alergenů a zápachu.

Zbavíte se 100% virů ve vzduchu a 90% na povrchu

*testováno podle normy ISO EN17172 – HygCen Germany GmbH, laboratoří akreditovanou pro hygienu a lékařské výrobky

OZONOS je bezpečný pro Vás i Vaše mazlíčky

OZONOS zabíjí viry (i Coronavirus Covid19) a bakterie, čistí vzduch od zápachu a choroboplodných zárodků, likviduje alergeny na pylových a prachových částicích, spory plísní a tukové aerosoly. Přitom neškodí Vám a Vašim domácím mazlíčkům, a to ani při trvalém provozu.

První a jediný ozonový čistič s TÜV certifikátem zdravotní nezávadnosti

Vše máme certifikováno německou laboratoří TÜV.

OZONOS AC-1

OZONOS AIRCLEANER je inovativní patent odstraňující pachy, choroboplodné zárodky, viry, bakterie, spory plísní, alergeny, a tukové aerosoly tím, že využívá výhody ozonu.

K dispozici ve 3 variantách a ve 3 barvách.

Produktový list OZONOS AC-1

STROPNÍ SVÍTIDLO "STELLA"

s integrovaným OZONOS AC-I PLUS. V kuchyni slouží jako osvětlení a současně odstraňuje zápach a tukové aerosoly jako klasická digestoř. Světlo a OZONOS AC-I lze zapínat a vypínat odděleně.

Produktový list OZONOS STELLA

STOJACÍ LAMPA "HAILEY"

s integrovaným OZONOS AC-1 bez problémů zapadne do každého interiérového stylu. Od chvíle, kdy na začátku minulého roku byla uvedena na trh, se těší velké oblibě.

Produktový list OZONOS HAILEY

OZONOS a CORONAVIRUS

Mezinárodně uznávaná akreditovaná zkušební laboratoř pro lékařské a sanitární výrobky HygCen Germany GmbH testovala naše výrobky řady OZONOS AC-I a potvrdila: OZONOS NIČÍ CORONAVIRY.

Náročným zkušebním postupem podle ISO EN17272 prokazuje, že OZONOS eliminuje coronaviry a výrazně v interiéru snižuje riziko infekce.

JAK OZON NIČÍ CHOROBOPLODNÉ ZÁRODKY, BAKTERIE A VIRY?

 

V případě ozonu O3 je třetí atom kyslíku jen slabě vázán na ostatní dva. Proto se snadno oddělí a spojí se s jinými substancemi. Přitom se slabě vázaný atom kyslíku přidá k molekule (oxidace). Při této reakci dochází zpravidla k rozpadu partnerské molekuly, případně ke změně jejích vlastností. Zbývající dva atomy kyslíku vytvoří molekulu O2, která je normální součástí vzduchu.

Na povrchu choroboplodných zárodků, bakterií nebo plísní (buněčných membrán), virů (kapsid), spórů (sporoderm), ale i na povrchu mnoha alergenů (trusu domácích roztočů, zvířecí srsti) se nachází velmi mnoho bílkovin (=proteiny, obzvláště velké molekuly). Ozon reaguje s těmito proteiny obzvlášť dobře, přičemž tyto zničí. V případě živých organismů jako jsou bakterie, viry nebo plísně, vytvoří otvor v jejich obalu. To zpravidla vede ke zničení resp. explozi buňky.

Kde OZONOS pomáhá?

 

 • restaurace & hotely
 • obchody, butiky
 • ložnice pro alergiky
 • kuchyně & obývací pokoje
 • skladování potravin
 • koupelny & toalety
 • konferenční místnosti
 • kanceláře
 • ordinace & čekárny
 • prostory pro kuřáky
 • fitness centra & šatny
 • lyžárny & sušárny

OZONOS likviduje beze zbytku

 • Pachy
 • Bakterie a viry
 • Alergeny
 • Plísně
 • Mastné páry v kuchyni

PRVNÍ OZONOVÝ PŘÍSTROJ S CERTIFIKACEMI TÜV A CE vyrobený v souladu s DIN 9001: 2015

 

EKOLOGICKY ŠETRNÝ, UDRŽITELNÝ A PRO ZDRAVÍ BEZPEČNÝ

 

OZONOS AC-I lze nyní s individuálně přizpůsobitelným kuchyňským modulem trvale integrovat do jakékoli plánované nebo stávající kuchyně!

 

KONEČNĚ ČERSTVÝ VZDUCH!

OZONOS je inovativní patent odstraňující pachy, choroboplodné zárodky, viry, bakterie, spory plísní, alergeny, a tukové aerosoly tím, že využívá výhody ozonu.

 

PROČ VLASTNĚ OZON?

Ozon je druhý nejsilnější dezinfekční prostředek na světě

Ozon se v přírodě vyskytuje běžně (např. za bouřky při úderu blesku)

Ozon nemá při přirozené koncentraci na zdraví žádné negativní účinky

 

JAK OZON PRACUJE?

Ozon má mimořádně silné oxidační účinky, ale je velmi nestabilní a má velmi krátkou životnost. Při kontaktu se zápachem, bakteriemi, choroboplodnými zárodky nebo viry, jsou tyto dodatečným atomem kyslíku úplně a beze zbytků odstraněny.

Žádné ohrožení zářením mimo přístroj

Emise ozonu jen přímo u přístroje

Žádná emise oxidů dusíku

Váš užitek – krátce a výstižně

 

OZONOS čistí vzduch a trvale zvyšuje kvalitu Vašeho života.

V dnešní době udržitelnosti, nízkoenergetických domů a čistých systémů cirkulace v novostavbách jsme více než pouhá alternativa.

Moderní atraktivní design Vám umožňuje použití v jakékoli místnosti.

Praktická technologie zaručuje snadnou dopravu a montáž.

Aircleaner nahradí v kuchyni nevzhlednou digestoř.

Tři různé verze pro optimální použití pro každou oblast.

„Made in Austria“ Vám zaručuje nejvyšší kvalitu a spolehlivou funkčnost.

 

Buďte mezi prvními, kteří do Vašeho okolí přinesou spolu s OZONOS čistý vzduch a novou radost do života.

Naše argumenty stojí na 3  pevných pilířích

R

Certifikace TÜV

i

Vědecké studie

v

Reference

Co říkají zákazníci

” Přístroje OZONOS používáme v několika provedeních v různých prostorách a prostorách restaurace Meyers Keller. S výkonem přístrojů jsem velmi spokojeni. Moderní design a snadná obsluha skvěle vyhovují našim potřebám. Pořídíme si další čističe OZONOS! ”

Jockl Kaiser

Šéfkuchař Restaurant Mayers Keller, držitel michelinské hvězdy, www.jockl-kaiser.de

” V našich ordinacích a čekárnách využíváme OZONOS Aircleaner, abychom své pacienty ještě lépe ochránili před choroboplodnými zárodky a bakteriemi. A je tu také skvělý vedlejší efekt – dochází k odstranění zápachu ve všech prostorách.”

Dr. Med. Katharina Reschen

Vedoucí lékařské praxe, www.ord-reschen.com

” Na klinice Smile Clinic Salzburg používáme OZONOS systém k dezinfekci aerosolových mraků kontaminovaných bakteriemi resp.viry, které vznikají v průběhu zubního ošetření. Aktivně tak chráníme své kolegy před onemocněním.”
Sehdi Sarmani

Ekonomický ředitel kliniky, www.smile.at

” S dvěma dětmi a kočkou je těžké zajistit stále a všude 100% antibakteriální domov. Navíc jako rodina samozřejmě často a rádi vaříme. OZONOS u nás zajišťuje svěží a zdravý vzduch. Vděčíme mu za naše zdraví.”

Dana Laudenbach

Žena v domácnosti a matka

” Produktů OZONOS jsme si všimli na gastronomickém veletrhu. Po krátkém testování v našem hotelu nás zcela přesvědčila jejich kvalita. Od té doby používáme OZONOS AC-1 PLUS k likvidaci zápachu a k dezinfekci hotelových pokojů. Jsme jedním ze špičkových hotelů a záleží nám na tom, abychom svým hostům nabízeli za každých okolností tu nejlepší kvalitu.”

Stefanie Poschinger

Vedoucí hotelového úklidu Hotelu Sacher, www.sacher.com

” Díky OZONOS Aircleaner řešíme nekomplikovaně a elegantně situaci s likvidací zápachu v našich kuchyních a společenských prostorách. Navíc tento skvělý přístroj používáme také k tomu, aby pokoje našeho romantického hotelu byly pro hosty ještě příjemnější.”

Familie Gmachl

Romantikhotel Gmachl, www.gmachl.com

” Poslední dobou používáme OZONOS AC-1 PRO v obou našich hotelích, Neutor a Neutor Express v Salcburku, především abychom eliminovali nepříjemné zápachy a svým hostů tak nabídli v pokojích hygienickou atmosféru. Již plánujeme, že se vybavíme dalšími přístroji OZONOS pro ostatní prostory.”

Axel Teckentrup-Kurz

Ředitel Hotel Neutor Betriebs GmbH, www.neutor.com

” OZONOS je fakt boží! Jediná smrdutá věc v naší kuchyni jsem odteď tu a tam jen já. Svěží vzduch v kuchyni díky OZONOS! ”

Tim Raue

Šéfkuchař a majitel Restaurant Tim Raue, držitel michelinské hvězdy, www.tim-raue.com

” Vždy mě velmi trápila alergie. Po dlouhém hledání jsem konečeně našla něco, co opravdu pomáhá a na co se můžu spolehnout: OZONOS Aircleaner! Od té doby, co jej používám, má alergie už mě netrápí. Díky tomu se cítím významně stabilnější a zdravější.”

Magdalena Lobnig

2x bronz z mistrovství světa, www.magdalenalobnig.at

” V našich restauracích a kuchyních používáme OZONOS. Díky tomuto přístroji jsou naše kuchyně prosté choroboplodných zárodků a bakterií, současně přístroj minimalizuje zápachy v prostoru pro hosty. Jsme uchváceni jeho funkčností, můžeme OZONOS vřele doporučit.”

Didi Maier

Šéfkuchař, držitel michelinské hvězdy, www.didimaier.at

” Do našeho horského hotelu Alm Resort Nassfeld jsme si pořídili OZONOS Aircleaner. Pokoje bez choroboplodných zárodků a bakterií pro nás představují absolutní přidanou hodnotu. Pořídíme si ještě další přístroje OZONOS AC-1, abychom v budoucnu našim hostům mohli nabídnout také pokoje pro alergiky.”

Mario Eichelhardt

Horský Resort Nassfeld, www.almresort-nassfeld.com

” V naší lékárně používáme 2 přístroje OZONOS. Přístroje likvidují nepříjemný zápach a chrání naše zaměstnance v prostoru pro veřejnost před nákazou způsobenou choroboplodnými zárodky, viry a bakteriemi, které se do naší lékárny nutně dostávají díky našim klientům/pacientům.”

Mag. Michael Baumgartner

Lékárna Eugendorf

” V našich jeslích Kuschelkiste používáme OZONOS Aircleaner jen krátce. Především v herně a prostoru pro odpočinek se kvalita vzduchu (nepříjemné zápachy) citelně zlepšila.”

Karin Schosser

Vedení dětských jeslí Kuschelkiste, www.kuschelkiste.at

” Kvalita vzduchu v mé ordinaci se díky používání OZONOS významně zlepšila. Obzvláště v čekárně je to velmi citelné. I při vyšším počtu pacientů klima netrpí a snížená bakteriální zátěž je dodatečným profitem jak pro personál, tak pro pacienty.”

Dr. Susanne Obermann

Salzburg

Pin It on Pinterest

Share This