fbpx

Konec neustálého leštění ANTIFINGERPRINT

 

Naše matné modely mají povrch, na kterém nezůstávají mastné otisky prstů, a to ani u sametově matných a tmavých dekorů: FIORA nanotech, LARA lacklaminat, ADINA glaslaminat.

Opravitelné škrábance NANOTECHNOLOGIE

 

Model FIORA – dvířka a pracovní desky z materiálu FENIX nanotech supermatt se sametově jemným povrchem. Pokud se povrch poškrábe, vezmete žehličku, přejedete povrch kuchyně a škrábance se zacelí. Mimoto je povrch antibakterilální, odolný proti nárazům, nezůstávají na něm otisky prstů.

Super lesk GLASLAMINAT

 

ALINA Glaslaminat – povrch s leskem srovnatelným se sklem, nahrazuje laky ve vysokém lesku. Lesklejší, odolnější, levnější. Jasná volba pro moderní kuchyně se zářivými povrchy.

Zakázkově mořené dřevěné povrchy

 

Naše dýhované povrchy a všechna provedení z masivního dřeva umíme podle výběru zákazníka lakovat v libovolném odstínu, samozřejmě se zachováním viditelné struktury dřeva. Dřevěné povrchy také můžeme zakázkově namořit podle dodaného vzorku.

Třešničkou na dortu je potom dýha pocházející z podmořských sloupů, na kterých stojí italské Benátky. Působením mořské vody a podmořských mlžů vznikl exkluzivní materiál s jedinečným příběhem.

SACHSENKÜCHEN... cenami ověnčený design

 

Zastupujeme na českém trhu značku SACHSENKÜCHEN, kuchyňský a interierový nábytek tradičního německého výrobce se stoletou tradicí, který dnes vyrábí 100 kuchyní denně podle normy ISO9001

VÍCE NEŽ KUCHYNĚ

Tradice a pokrok jsou klíčovými součástmi úspěchu SACHSENKÜCHEN. Naše flexibilita ve výrobním procesu a naši vysoce kvalifikovaní pracovníci zajišťují stálou vysokou kvalitu a výjimečnou funkčnost našich produktů. Každý model odráží lásku ke každému detailu Našim slibem je dodávat výrobky s výjimečnou kvalitou a ve velkém množství s mnoha doplňky za nízký poměr cena / výkon. Pohodlné materiály, profesionální zpracování a mnoho praktických designových prvků činí vaření potěšením. Kuchyň se změní na oblíbené místo setkání pro rodinu a hosty.

modely kuchyní

dekory dvířek

dekory korpusů

paracovních desek

typů úchytek

Technologie spojování hran LaserEdge

Špičková technologie lepení hran LASER EDGE 

– bez lepidla, ekologická  

– opticky bezespárový vzhled 

– odolnost proti vlhkosti  

– žádné špinavé spáry

100% ERGOmatic

Ergonomická řešení ERGOmatic oceněná cenou „Produkt roku“

– elektricky stavitelná výška pracovní plochy v rozmezí 20cm

– pro ostrůvky i rovné sestavy

– elektricky i ručně stavitelné stoly a barové desky

Pin It on Pinterest

Share This