fbpx

Quarzstein – křemenný kámen

snadno udržovatelný | robustní | odolný

Quarzstein – ušlechtilý kámen s mnoha praktickými výhodami.

Život v kuchyni je nyní mnohem zábavnější. Protože v Quarzsteinu se ušlechtilý hloubkový efekt přírodní horniny snoubí s praktickými přednostmi kvalitního technického materiálu.

povrchy z Quarzstein

Kromě leštěného povrchu je Quarzstein dostupný v dalších dvou povrchových úpravách.

jemně hrubý: ještě odolnější, matný unikát. Po technické stránce vzniká tento jemně drsný povrch tak, že se povrch leští a poté kartáčuje.

Strukturovaný: Zvláštností „strukturovaného“ povrchu je jeho masivní, živý vzhled, který je tvořen nepravidelně strukturovaným povrchem.

Ve výrobním procesu se záměrně postupuje tak, aby na povrchu desky vznikalo zvlnění s vrcholky a prohlubněmi i záhyby a také se vytvořily výrazné barevné odstíny. Tato nekonvenční textura je náhodným výběrem rozmístěna po celém povrchu, což dodává každé desce její jedinečnost. Tato povrchová úprava spojuje vynikající hygienické vlastnosti, snadnou udržovatelnost s pozoruhodně hmatově příjemným povrchem a podtrhuje živý charakter tohoto vysoce kvalitního materiálu.

Keramika 

hygienická | neporézní, hladký povrch | snadno udržovatelná | krásný vzhled

K výrobě keramických pracovních desek se používají kaolin, živice a hlína. Jsou vypalovány pod vysokým tlakem a teplotou, výsledkem je jeden z nejodolnějších materiálů používaných v dnešní kuchyni. Keramika je neporézní, a proto neabsorbuje vlhkost, olej ani mastnotu.

Kromě velké rozmanitosti dekorů a povrchů si můžete vybrat mezi různými tloušťkami. Ať už se zkosenými hranami v různých tloušťkách nebo v moderním vzhledu jako tenká deska o tloušťce 12 mm

Naše keramické pracovní desky dodají každé kuchyni vysoce kvalitní a elegantní atmosféru.

Neolith

hygienický | neporézní, hladký povrch | snadno udržovatelný | krásný vzhled

K výrobě pracovních desek z Neolithu se používají kaolin, živice a hlína. Jsou vypalovány pod vysokým tlakem a teplotou, výsledkem je jeden z nejodolnějších materiálů používaných v dnešní kuchyni. Neolith je neporézní, a proto neabsorbuje vlhkost, olej ani mastnotu.
můžete si vybrat z velké rozmanitosti dekorů a povrchů. Naše pracovní desky z Neolithu dodají každé kuchyni vysoce kvalitní a elegantní atmosféru.

Dekton

neporézní | chemicky odolný | snadno udržovatelný | hygienický | robustní | odolný proti poškrábání

Jedinečný mix. Pokud chcete proměnit svou kuchyni v jedinečný prostor, DEKTON je výrobek s dlouhou životností. Jedinečným způsobem se spojuje sklo, porcelán a křemen do sofistikované směsi tak, aby vznikl tento materiál. Jeho charakter je inspirován procesem formování přírodního kamene. Je velmi kompaktní, neporézní, ale zároveň lehký a absolutně odolný, obstojí proti jakékoli výzvě. Je i velkoformátový. Díky pracovní desce z Dektonu dělá vaření opravdu špás!

Přírodní kámen/ Žula

elegantní | jedinečný| s dlouhou životností | stylový

Kus z historie vzniku naší planety.

Stovky milionů let daly přírodnímu kameni rozmanitost textury, tvarů a barev. Tyto individuální vlastnosti činí každý kus přírodního kamene jedinečným a dělají z něj nadčasovou eleganci a krásu. Pracovní desky z přírodního kamene jsou odolné vůči teplotám, poškrábání a snadno se udržují.

Povrchy z přírodního kamene

Kromě leštěného povrchu je přírodní kámen dostupný v dalších čtyřech povrchových úpravách.

Saténový: odolnější, matný povrch, který se nejprve brousí a poté kartáčuje.

Antik: drsnější povrch, který vzniká vysokým teplem. Je-li vystaven ohni, popraskají a ze struktury horniny vystoupí na povrch jednotlivé částečky. Tato povrchová úprava obzvláště dobře zvýrazňuje strukturu a barevné přechody.

Vintage: vysoce satinovaný povrch, kde vysokotlaké kartáčování při druhém kroku docílí lehce lesklý povrch na vystupujících místech. Povrch Vintage ideálně kombinuje středomořskou atmosféru saténového provedení a jemný, decentní lesk leštěného přírodního kamene.

Strukturovaný: dodatečné zpracovaní povrchu dodává pracovní desce velmi zvláštní hmatově příjemný povrch.

Bez ohledu na to, jaký dekor si vyberete – každá jednotlivá pracovní deska z přírodního kamene je ve své přirozené kráse jedinečná a nezaměnitelná.

Minerální kámen

neporézní povrch | jednoduchá montáž | snadno udržovatelný | přizpůsobitelný individuálním potřebám

Ideální materiál, všestranně použitelný, od kuchyňských pracovních desek a umyvadel až po sofistikovaná řešení pro celý prostor. Je vyráběn z bauxitu a akrylátu, do nichž jsou přidávány speciální barevné pigmenty – to dává každé pracovní desce její individuální charakter.

S pomocí minerálního kamene lze montovat umyvadla a dřezy na pracovní desku zespodu stejně hladce jako vytvářet neobvyklé designové koncepty. Hmatově příjemný povrch, možnost opticky bezespárového zpracování a možnost tvarování za tepla do atypických tvarů jsou jen některé z výhod, kterými tento materiál, pojený akrylovou pryskyřicí, tak vyniká nad ostatními materiály.

Neporézní povrch poskytuje měkký a hmatově příjemný povrch. V každém ohledu je minerální pracovní deska dokonalým smyslovým zážitkem.

HI-MACS ®

je výsledkem inteligentního složení z bauxitu, syntetických polymerů a přírodních barevných pigmentů. Tato směs vytváří materiál s hladkým, neporézním, tepelně tvarovatelným a opticky bezespárovým povrchem.

Využijte jeho možnosti – je to prvotřídní minerální kámen, který lze tvarovat do libovolného tvaru. Díky rozsáhlé škále barev a termoplastickým vlastnostem nabízí materiál široké možnosti využití. Je to dokonalý materiál pro širokou škálu využití – kromě pracovních desek do kuchyní, koupelnových desek, obkladů stěn, výbavy pro kanceláře, gastronomii nebo vybavení obchodů je také vhodný pro mnohá uplatnění v architektuře a interiérovém designu.

Materiál splňuje ve všech ohledech nejvyšší požadavky na kvalitu, a to jak z hlediska technických vlastností materiálu, tak i jeho funkčnosti a hygieničnosti. Díky této kvalitě a mimořádné flexibilitě pro designové použití nabízí HI-MACS oproti běžným materiálům nespočetné výhody.

Pin It on Pinterest

Share This